Wist u dat uw browser verouderd is?

Om de best mogelijke gebruikerservaring van onze website te krijgen raden wij u aan om uw browser te upgraden naar een nieuwere versie of een andere browser. Klik op de upgrade button om naar de download pagina te gaan.

Upgrade hier uw browser
Ga verder op eigen risico
Je bevindt je in: Huis voor de Sport Groningen

Over Ons

Wij zijn Huis voor de Sport Groningen

In verband met het coronavirus (COVID-19) is ons pand tot nader bericht gesloten. Onze medewerkers werken vanuit huis. Gedurende deze periode komen al onze offline bijeenkomsten/activiteiten die niet aan de huidige maatregelen voldoen te vervallen. We zijn voor algemene vragen bereikbaar via info@hvdsg.nl. Voor vragen met betrekking tot Arbeidsloket via arbeidsloket@hvdsg.nl. Scroll naar beneden voor mobiele nummers van onze medewerkers.

Wij geloven in de kracht van sport en bewegen voor een gezond Groningen. Huis voor de Sport Groningen is een maatschappelijke organisatie en biedt mogelijkheden voor verenigingen, onderwijs, gemeenten en bedrijven. We willen zoveel mogelijk Groningers in beweging brengen en houden door het ontwikkelen en organiseren van sport- en beweegprojecten.

Sport en bewegen voor iedereen

Huis voor de Sport Groningen is een stichting, opgericht in 2001 en is gevestigd in de gemeente Groningen. In 2010 is het bestuur overgegaan in een Raad van Commissarissen en een directeur/bestuurder is eindverantwoordelijk voor de prestaties van de stichting. De ruim 65 medewerkers houden zich dagelijks bezig met sport en bewegen.

Het is ons doel om alle Groningers in beweging te krijgen. We ontwikkelen, ondersteunen, organiseren en adviseren gemeenten, onderwijsinstellingen, verenigingen en bedrijven die geïnteresseerd zijn in maatschappelijk verantwoord ondernemen. We bieden verschillende diensten aan om bewegen voor iedereen bereikbaar te maken.

Onze mensen

Maak kennis met onze mensen

Hallo

Karin Zwart

Directeur / Bestuurder

k.zwart@hvdsg.nl
06-269 75 416

Hallo

Simone Smuling

Manager Sport & Bewegen

s.smuling@hvdsg.nl
06-269 75 389

Hallo

Myra Illés

Manager Arbeidsloket / Personeelszaken

m.illes@hvdsg.nl
06-199 69 892

Hallo

Jessica Oude Sogtoen

Beleids- en projectmedewerker

j.oudesogtoen@hvdsg.nl
06-269 75 379

Hallo

Mark Mulder

Communicatiemedewerker

m.mulder@hvdsg.nl
06-338 00 162

Hallo

Danny van der Werff

Controller

d.vanderwerff@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Jacqueline van Popta

Office Manager

j.vanpopta@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Laura Jelsma

Secretariaat

l.jelsma@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Marieke Sanders

Secretariaat

m.sanders@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Ina Baarda

Financiele administratie

i.baarda@hvdsg.nl
050-870 01 00

Hallo

Tineke Maathuis

Loonadministratie

t.maathuis@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Egbert Bakker

Sportconsulent / Verenigingsadviseur

e.bakker@hvdsg.nl
06-269 75 403

Hallo

Siebren van der Molen

Sportconsulent

s.vandermolen@hvdsg.nl
06-421 15 233

Hallo

Jack Kamminga

Sportconsulent

j.kamminga@hvdsg.nl
06-269 75 422

Hallo

Bas Veldman

Sportconsulent

b.veldman@hvdsg.nl
06-238 27 897

Hallo

Maaike van Leusden

Sportconsulent / Sportcoach

m.vanleusden@hvdsg.nl
06-100 41 743

Hallo

Erwin Bloeming

Sportconsulent / Verenigingsadviseur

e.bloeming@hvdsg.nl
06-515 18 826

Hallo

Joyce Rundervoort

Buurtsportcoach

j.rundervoort@hvdsg.nl
06-269 75 216

Hallo

Aaldries Bijsma

Sportcoach

a.bijsma@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Daniël Boekee

Buurtsportcoach / Beweegcoach

d.boekee@hvdsg.nl
06-306 56 852

Hallo

Jermain Briët

Sportcoach

j.briet@hvdsg.nl
06-319 29 694

Hallo

Bianca Bus

Projectmedewerker

b.bus@hvdsg.nl
06-575 98 477

Hallo

Marco Dijkstra

Sportcoach

m.dijkstra@hvdsg.nl
06-303 17 192

Hallo

Jens Dijkstra

Verenigingsadviseur

j.dijkstra@hvdsg.nl
06- 373 07 694

Hallo

Patrick Doddema

Sportcoach

p.doddema@hvdsg.nl
06-269 75 376

Hallo

Gerkina Doze

Beweegcoach

g.doze@hvdsg.nl
06-254 13 243

Hallo

Lianne Haaijer-Hartog

Sportcoach

l.hartog@hvdsg.nl
06-587 66 360

Hallo

Lonneke Jansen

Beweegcoach

l.jansen@hvdsg.nl
06-269 75 364

Hallo

Carina Kamps

Buurtsportcoach

c.kamps@hvdsg.nl
06-831 46 307

Hallo

Willem Kluin

Sportcoach

w.kluin@hvdsg.nl
06-269 75 437

Hallo

Albert-Jan Kuipers

Buurtsportcoach / Beweegcoach

aj.kuipers@hvdsg.nl
06-537 67 896

Hallo

Eddy van der Let

Verenigingsadviseur

e.vanderlet@hvdsg.nl
06-212 18 777

Hallo

Peter van der Molen

Verenigingsadviseur

p.vandermolen@hvdsg.nl
06-185 11 405

Hallo

Jitze Nicolai

Sportcoach

j.nicolai@hvdsg.nl
06-153 38 258

Hallo

Kim Roukema

Sportcoach

k.roukema@hvdsg.nl
06-132 07 762

Hallo

Danny Schudde

Sportcoach

d.schudde@hvdsg.nl
06-199 19 743

Hallo

Thijs Schuppert

Sportcoach

t.schuppert@hvdsg.nl
06-194 43 986

Hallo

Rik Smit

Sportcoach

r.smit@hvdsg.nl
06-269 75 370

Hallo

Anniek Tel

Sportcoach

a.tel@hvdsg.nl
06-269 75 283

Hallo

Dennis Verver

Buurtsportcoach

d.verver@hvdsg.nl
06-831 40 751

Hallo

Ellen Wollerich

Beweegcoach

e.wollerich@hvdsg.nl
06-269 75 208

Hallo

Arjen van Zanten

Sportcoach / Coördinator bewegingsonderwijs

a.vanzanten@hvdsg.nl
06-152 61 449

Hallo

Renieta Huizinga

Sportcoach

r.huizinga@hvdsg.nl
06-30515888

Hallo

Leah Schans

Beweegcoach

l.schans@hvdsg.nl
06-19919662

Hallo

Esther Ezinga

Sportcoach

e.ezinga@hvdsg.nl
06-120 31 998

Hallo

Hanna van Geel

Sportcoach

h.vangeel@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Matthijs Peters

Buurtsportcoach

m.peters@hvdsg.nl
06-199 93 872

Hallo

Ron Wever

Beweegcoach

r.wever@hvdsg.nl
06-269 75 385

Hallo

Janien Vos

Sportcoach

j.vos@hvdsg.nl
06-372 25 561

Hallo

Kirsten Pheifer

Sportcoach

k.pheifer@hvdsg.nl
06 831 34 875

Hallo

Sven Oost

Sportcoach

s.oost@hvdsg.nl
06 410 86 114

Hallo

Rutger Drewel

Sportcoach

r.drewel@hvdsg.nl
06 409 90 352

Hallo

Tom van der Laan

Sportcoach

t.vanderlaan@hvdsg.nl
06 424 58 686

Hallo

Dion Zimmerman

Sportcoach

d.zimmerman@hvdsg.nl
06 135 06 965

Hallo

Bert Sol

Sportcoach

b.sol@hvdsg.nl
06 135 06 965

Hallo

Chris Jan de Zeeuw

Sportcoach

cj.dezeeuw@hvdsg.nl
050 870 00 100

Hallo

Delano Wirodikromo

Sportcoach

d.wirodikromo@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Arno Slim

Sportcoach

a.slim@hvdsg.nl
050 87 00 100