Wist u dat uw browser verouderd is?

Om de best mogelijke gebruikerservaring van onze website te krijgen raden wij u aan om uw browser te upgraden naar een nieuwere versie of een andere browser. Klik op de upgrade button om naar de download pagina te gaan.

Upgrade hier uw browser
Ga verder op eigen risico
Je bevindt je in: Huis voor de Sport Groningen

Over Ons

Wij zijn Huis voor de Sport Groningen

Wij geloven in de kracht van sport en bewegen voor een gezond Groningen. Huis voor de Sport Groningen is een maatschappelijke organisatie en biedt mogelijkheden voor verenigingen, onderwijs, gemeenten en bedrijven. We willen zoveel mogelijk Groningers in beweging brengen en houden door het ontwikkelen en organiseren van sport- en beweegprojecten.

Sport en bewegen voor iedereen

Huis voor de Sport Groningen is een stichting, opgericht in 2001 en is gevestigd in de gemeente Groningen. In 2010 is het bestuur overgegaan in een Raad van Commissarissen en een directeur/bestuurder is eindverantwoordelijk voor de prestaties van de stichting. De ruim 65 medewerkers houden zich dagelijks bezig met sport en bewegen.

Het is ons doel om alle Groningers in beweging te krijgen. We ontwikkelen, ondersteunen, organiseren en adviseren gemeenten, onderwijsinstellingen, verenigingen en bedrijven die geïnteresseerd zijn in maatschappelijk verantwoord ondernemen. We bieden verschillende diensten aan om bewegen voor iedereen bereikbaar te maken.

Onze mensen

Maak kennis met onze mensen

Hallo

Karin Zwart

Directeur / Bestuurder

k.zwart@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

John Slagter

Manager Klant en Markt

j.slagter@hvdsg.nl
06-201 38 650

Hallo

Ronald Pothuizen

Manager Uitvoering

r.pothuizen@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Danny van der Werff

Controller

d.vanderwerff@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Myra Illés

Manager Arbeidsloket / Personeelszaken

m.illes@hvdsg.nl
06-199 69 892

Hallo

Simone Smuling

Manager Sport & Bewegen

s.smuling@hvdsg.nl
06-269 75 389

Hallo

Jessica Oude Sogtoen

Themacoördinator

j.oudesogtoen@hvdsg.nl
06-269 75 379

Hallo

Jonathan van den Akker

Themacoördinator

j.vandenakker@hvdsg.nl
06-445 80 630

Hallo

Bianca Egges

Themacoördinator

b.egges@hvdsg.nl
06-575 98 477

Hallo

Mark Mulder

Communicatiemedewerker

m.mulder@hvdsg.nl
06-338 00 162

Hallo

Jacqueline van Popta

Office Manager

j.vanpopta@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Laura Jelsma

Secretariaat

l.jelsma@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Marieke Sanders

Secretariaat

m.sanders@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Ina Baarda

Financiele administratie

i.baarda@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Tineke Maathuis

Loonadministratie

t.maathuis@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Egbert Bakker

Sportconsulent / Verenigingsadviseur

e.bakker@hvdsg.nl
06-269 75 403

Hallo

Siebren van der Molen

Sportconsulent

s.vandermolen@hvdsg.nl
06-421 15 233

Hallo

Jack Kamminga

Sportconsulent

j.kamminga@hvdsg.nl
06-269 75 422

Hallo

Bas Veldman

Sportconsulent

b.veldman@hvdsg.nl
06-238 27 897

Hallo

Maaike van Leusden

Sportconsulent / Sportcoach

m.vanleusden@hvdsg.nl
06-100 41 743

Hallo

Erwin Bloeming

Sportconsulent / Verenigingsadviseur

e.bloeming@hvdsg.nl
06-515 18 826

Hallo

Esther Ezinga

Sportconsulent

e.ezinga@hvdsg.nl
06-120 31 998

Hallo

Joyce Rundervoort

Buurtsportcoach

j.rundervoort@hvdsg.nl
06-269 75 216

Hallo

Daniël Boekee

Buurtsportcoach / Beweegcoach

d.boekee@hvdsg.nl
06-306 56 852

Hallo

Jermain Briët

Sportcoach

j.briet@hvdsg.nl
06-319 29 694

Hallo

Marco Dijkstra

Sportcoach

m.dijkstra@hvdsg.nl
06-303 17 192

Hallo

Patrick Doddema

Sportcoach

p.doddema@hvdsg.nl
06-269 75 376

Hallo

Gerkina Doze

Beweegcoach

g.doze@hvdsg.nl
06-269 75 370

Hallo

Lonneke Jansen

Beweegcoach

l.jansen@hvdsg.nl
06-269 75 364

Hallo

Carina Kamps

Buurtsportcoach

c.kamps@hvdsg.nl
06-831 46 307

Hallo

Willem Kluin

Sportcoach

w.kluin@hvdsg.nl
06-269 75 437

Hallo

Albert-Jan Kuipers

Buurtsportcoach / Beweegcoach

aj.kuipers@hvdsg.nl
06-537 67 896

Hallo

Peter van der Molen

Verenigingsadviseur

p.vandermolen@hvdsg.nl
06-185 11 405

Hallo

Jitze Nicolai

Sportcoach

j.nicolai@hvdsg.nl
06-153 38 258

Hallo

Kim Roukema

Sportcoach

k.roukema@hvdsg.nl
06-132 07 762

Hallo

Danny Schudde

Sportcoach

d.schudde@hvdsg.nl
06-199 19 743

Hallo

Thijs Schuppert

Sportcoach

t.schuppert@hvdsg.nl
06-194 43 986

Hallo

Anniek Tel

Sportcoach

a.tel@hvdsg.nl
06-269 75 283

Hallo

Dennis Verver

Buurtsportcoach

d.verver@hvdsg.nl
06-831 40 751

Hallo

Ellen Wollerich

Beweegcoach

e.wollerich@hvdsg.nl
06-269 75 208

Hallo

Arjen van Zanten

Sportcoach / Coördinator bewegingsonderwijs

a.vanzanten@hvdsg.nl
06-152 61 449

Hallo

Renieta Huizenga

Sportcoach

r.huizenga@hvdsg.nl
06-305 15 888

Hallo

Leah Schans

Beweegcoach

l.schans@hvdsg.nl
06-199 19 662

Hallo

Hanna van Geel

Sportcoach

h.vangeel@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Ron Wever

Beweegcoach

r.wever@hvdsg.nl
06-269 75 385

Hallo

Kirsten Pheifer

Beweegcoach

k.pheifer@hvdsg.nl
06-831 34 875

Hallo

Rutger Drewel

Sportcoach

r.drewel@hvdsg.nl
06-400 90 352

Hallo

Tom van der Laan

Sportcoach

t.vanderlaan@hvdsg.nl
06-830 92 268

Hallo

Delano Wirodikromo

Sportcoach

d.wirodikromo@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Arno Slim

Sportcoach

a.slim@hvdsg.nl
06 199 93 872

Hallo

Tim van Dam

Sportcoach

t.vandam@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Remco van den Berg

Sportcoach

r.vandenberg@hvdsg.nl
06-387 89 309

Hallo

Hanna Wolters

Sportcoach

h.wolters@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Emiel Schoneveld

Sportcoach

hs.schoneveld@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Robbin de Vries

Sportcoach

r.devries@hvdsg.nl
06-269 75 251

Hallo

Yvonne de Haan-van Gennip

Sportcoach

y.dehaan@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Chantal ten Hove

Sportcoach

c.tenhove@hvdsg.nl
06-269 75 272

Hallo

Jelle Oosterhof

Verenigingsadviseur

j.oosterhof@hvdsg.nl
06-516 78 967

Hallo

Wiebrand Top

Sportcoach

w.top@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Misha Hendriksen

Sportcoach

m.hendriksen@hvdsg.nl
06-269 75 407

Hallo

Lotte van der Wal

Sportcoach

l.vanderwal@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Djen Leeftink

Sportcoach

d.leeftink@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Katja Schuring-Arkeveld

Sportcoach

k.schuring@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Rutger Kussendrager

Sportparkmanager

r.kussendrager@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Frederique Kraster

Beweegcoach

f.kraster@hvdsg.nl
06-512 77 996

Hallo

Petra Wilthof-van den Engel

Sportcoach

p.vandenengel@hvdsg.nl
06-209 19 381

Hallo

Janine Hilverts

Sportcoach

j.hilverts@hvdsg.nl
06-254 97 222

Hallo

Abdullah Hopovac

Sportcoach

a.hopovac@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Eduard Ochakovski

Sportcoach

e.ochakovski@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Chantal Schouwstra

Sportcoach

c.schouwstra@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Daniel Nieboer

Sportcoach

d.nieboer@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Rick Perk

Sportcoach

r.perk@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Ernst Bouwman

Sportcoach

e.bouwman@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Bedr Slager

Sportcoach

b.slager@hvdg.nl
050 87 00 100

Hallo

Daniël Venhuizen

Sportcoach

d.venhuizen@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Bart Moesker

Sportcoach

b.moesker@hvdgsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Tom Ravenhorst

Sportcoach

t.ravenhorst@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Gerard-Jan Booij

Projectmedewerker

gj.booij@hvdsg.nl
06 519 18 372

Hallo

Robert de Groot

Sportcoach

r.degroot@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Josha Ottens

Sportcoach

j.ottens@hvdsg.nl
06-587 66 360