Wist u dat uw browser verouderd is?

Om de best mogelijke gebruikerservaring van onze website te krijgen raden wij u aan om uw browser te upgraden naar een nieuwere versie of een andere browser. Klik op de upgrade button om naar de download pagina te gaan.

Upgrade hier uw browser
Ga verder op eigen risico
Je bevindt je in: Huis voor de Sport Groningen

Over Ons

Wij zijn Huis voor de Sport Groningen

Wij geloven in de kracht van sport en bewegen voor een gezond Groningen. Huis voor de Sport Groningen is een maatschappelijke organisatie en biedt mogelijkheden voor verenigingen, onderwijs, gemeenten en bedrijven. We willen zoveel mogelijk Groningers in beweging brengen en houden door het ontwikkelen en organiseren van sport- en beweegprojecten.

Sport en bewegen voor iedereen

Huis voor de Sport Groningen is een stichting, opgericht in 2001 en is gevestigd in de gemeente Groningen. In 2010 is het bestuur overgegaan in een Raad van Commissarissen en een directeur/bestuurder is eindverantwoordelijk voor de prestaties van de stichting. De ruim 80 medewerkers houden zich dagelijks bezig met sport en bewegen.

Het is ons doel om alle Groningers in beweging te krijgen. We ontwikkelen, ondersteunen, organiseren en adviseren gemeenten, onderwijsinstellingen, verenigingen en bedrijven die geïnteresseerd zijn in maatschappelijk verantwoord ondernemen. We bieden verschillende diensten aan om bewegen voor iedereen bereikbaar te maken.

Onze mensen

Maak kennis met onze mensen

Hallo

Karin Zwart

Directeur / Bestuurder

k.zwart@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Ronald Pothuizen

Manager Uitvoering

r.pothuizen@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Danny van der Werff

Controller

d.vanderwerff@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Myra Illés

HRM adviseur

m.illes@hvdsg.nl
06-199 69 892

Hallo

Simone Smuling

Project- en programmamanager

s.smuling@hvdsg.nl
06-269 75 389

Hallo

Mark Mulder

Communicatieadviseur

m.mulder@hvdsg.nl
06-338 00 162

Hallo

Jacqueline van Popta

Officemanager

j.vanpopta@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Laura Jelsma

Medewerker afdelingsondersteuning

l.jelsma@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Marieke Sanders

Medewerker afdelingsondersteuning

m.sanders@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Ina Baarda

Senior medewerker financiën

i.baarda@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Tineke Maathuis

Senior medewerker loonadministratie

t.maathuis@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Egbert Bakker

Coördinator

e.bakker@hvdsg.nl
06-269 75 403

Hallo

Siebren van der Molen

Coördinator

s.vandermolen@hvdsg.nl
06-421 15 233

Hallo

Jack Kamminga

Coördinator

j.kamminga@hvdsg.nl
06-269 75 422

Hallo

Bas Veldman

Coördinator

b.veldman@hvdsg.nl
06-238 27 897

Hallo

Maaike van Leusden

Coördinator

m.vanleusden@hvdsg.nl
06-100 41 743

Hallo

Erwin Bloeming

Verenigingsadviseur

e.bloeming@hvdsg.nl
06-515 18 826

Hallo

Esther Ezinga

Coördinator

e.ezinga@hvdsg.nl
06-120 31 998

Hallo

Leah Schans

Coördinator

l.schans@hvdsg.nl
06-199 19 662

Hallo

Joost Veenema

Coördinator

j.veenema@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Jelle Oosterhof

Verenigingsadviseur

j.oosterhof@hvdsg.nl
06-516 78 967

Hallo

Peter van der Molen

Verenigingsadviseur

p.vandermolen@hvdsg.nl
06-185 11 405

Hallo

Patrick Doddema

Brede vakleerkracht

p.doddema@hvdsg.nl
06-269 75 376

Hallo

Jermain Briët

Brede vakleerkracht

j.briet@hvdsg.nl
06-319 29 694

Hallo

Marco Dijkstra

Brede vakleerkracht

m.dijkstra@hvdsg.nl
06-303 17 192

Hallo

Lonneke Jansen

Beweegcoach

l.jansen@hvdsg.nl
06-269 75 364

Hallo

Carina Kamps

Sportcoach

c.kamps@hvdsg.nl
06-831 46 307

Hallo

Jitze Nicolai

Brede vakleerkracht

j.nicolai@hvdsg.nl
06-153 38 258

Hallo

Kim Roukema

Brede vakleerkracht

k.roukema@hvdsg.nl
06-132 07 762

Hallo

Danny Schudde

Brede vakleerkracht

d.schudde@hvdsg.nl
06-199 19 743

Hallo

Thijs Schuppert

Brede vakleerkracht

t.schuppert@hvdsg.nl
06-194 43 986

Hallo

Anniek Tel

Brede vakleerkracht

a.tel@hvdsg.nl
06-269 75 283

Hallo

Dennis Verver

Sportcoach

d.verver@hvdsg.nl
06-831 40 751

Hallo

Ellen Wollerich

Beweegcoach

e.wollerich@hvdsg.nl
06-269 75 208

Hallo

Arjen van Zanten

Brede vakleerkracht

a.vanzanten@hvdsg.nl
06-152 61 449

Hallo

Renieta Huizenga

Beweegcoach

r.huizenga@hvdsg.nl
06-305 15 888

Hallo

Ron Wever

Beweegcoach

r.wever@hvdsg.nl
06-269 75 385

Hallo

Kirsten Pheifer

Beweegcoach

k.pheifer@hvdsg.nl
06-831 34 875

Hallo

Tom van der Laan

Brede vakleerkracht

t.vanderlaan@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Arno Slim

Sportcoach

a.slim@hvdsg.nl
06 199 93 872

Hallo

Tim van Dam

Sportcoach

t.vandam@hvdsg.nl
06-830 92 268

Hallo

Remco van den Berg

Brede vakleerkracht

r.vandenberg@hvdsg.nl
06-387 89 309

Hallo

Robbin de Vries

Sportcoach

r.devries@hvdsg.nl
06-269 75 251

Hallo

Chantal ten Hove

Sportcoach

c.tenhove@hvdsg.nl
06-269 75 272

Hallo

Wiebrand Top

Sportcoach

w.top@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Misha Hendriksen

Brede vakleerkracht

m.hendriksen@hvdsg.nl
06-269 75 407

Hallo

Lotte van der Wal

Brede vakleerkracht

l.vanderwal@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Katja Schuring-Arkeveld

Brede vakleerkracht

k.schuring@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Rutger Kussendrager

Sportparkmanager

r.kussendrager@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Frederique Kraster

Beweegcoach

f.kraster@hvdsg.nl
06-512 77 996

Hallo

Abdullah Hopovac

Brede vakleerkracht

a.hopovac@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Eduard Ochakovski

Sportcoach

e.ochakovski@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Rick Perk

Sportbegeleider

r.perk@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Daniël Venhuizen

Brede vakleerkracht

d.venhuizen@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Bart Moesker

Brede vakleerkracht

b.moesker@hvdgsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Robert de Groot

Sportcoach

r.degroot@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Josha Ottens

Sportcoach

j.ottens@hvdsg.nl
06-587 66 360

Hallo

Esther Vuijk

Beweegcoach

e.vuijk@hvdsg.nl
06-269 75 437

Hallo

Rolf Dussel

Sportcoach

r.dussel@hvdsg.nl
06-263 89 739

Hallo

Liza Neleman - Biemolt

Brede vakleerkracht

l.neleman@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Tim Beijleveldt

Beweegcoach

t.beijleveldt@hvdsg.nl
06-269 75 404

Hallo

Cas Betzema

Brede vakleerkracht

c.betzema@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Maarten Westerhuis

Beweegcoach

m.westerhuis@hvdsg.nl
06-412 53 214

Hallo

Eva Gnodde

Projectleider

e.gnodde@hvdsg.nl
06- 267 45 864

Hallo

Jitske van Eck

Sportcoach

j.vaneck@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Camiel Buursma

Sportcoach

c.buursma@hvdsg.nl
06-456 00 611

Hallo

Remko Spelde

Sportcoach

r.spelde@hvdsg.nl
06-306 56 852

Hallo

Bram Muller

Sportcoach

b.muller@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Désirée Prins

Sportcoach

d.prins@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Silvan Reilman

Beweegcoach

s.reilman@hvdsg.nl
06 454 93 864

Hallo

Owen van de Ridder

Brede vakleerkracht

o.vanderidder@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Koen de Jonge

Sportcoach

k.dejonge@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Petra Wilthof-van den Engel

Sportcoach

p.vandenengel@hvdsg.nl
06-209 19 381

Hallo

Tom Ravenshorst

Sportcoach

t.ravenshorst@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Emy Guikema

Brede Vakleerkracht

e.guikema@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Kylian Bulthuis

Sportcoach

k.bulthuis@hvdsg.nl
050 87 00 100

Hallo

Niek Toering

Sportcoach

n.toering@hvdsg.nl
06-304 94 811