Wist u dat uw browser verouderd is?

Om de best mogelijke gebruikerservaring van onze website te krijgen raden wij u aan om uw browser te upgraden naar een nieuwere versie of een andere browser. Klik op de upgrade button om naar de download pagina te gaan.

Upgrade hier uw browser
Ga verder op eigen risico
Je bevindt je in: Verenigingen

Over Ons

Wij zijn Huis voor de Sport Groningen

Wij geloven in de kracht van sport en bewegen voor een gezond Groningen. Huis voor de Sport Groningen is een maatschappelijke organisatie en biedt mogelijkheden voor verenigingen, onderwijs, gemeenten en bedrijven. We willen zoveel mogelijk Groningers in beweging brengen en houden door het ontwikkelen en organiseren van sport- en beweegprojecten.

Sport en bewegen voor iedereen

Huis voor de Sport Groningen is een stichting, opgericht in 2001 en is gevestigd in de gemeente Groningen. In 2010 is het bestuur overgegaan in een Raad van Commissarissen en een directeur/bestuurder is eindverantwoordelijk voor de prestaties van de stichting. De ruim 65 medewerkers houden zich dagelijks bezig met sport en bewegen.

Het is ons doel om alle Groningers in beweging te krijgen. We ontwikkelen, ondersteunen, organiseren en adviseren gemeenten, onderwijsinstellingen, verenigingen en bedrijven die geïnteresseerd zijn in maatschappelijk verantwoord ondernemen. We bieden verschillende diensten aan om bewegen voor iedereen bereikbaar te maken.

Onze mensen

Maak kennis met onze mensen

Hallo

Rob de Waard

Directeur/Bestuurder

r.dewaard@hvdsg.nl
050 - 8700100

Hallo

Karin Zwart

Manager Sales & Account

k.zwart@hvdsg.nl
06-269 75 416

Hallo

Simone Smuling

Manager Sport & Bewegen

s.smuling@hvdsg.nl
06-269 75 389

Hallo

Janny Dekker

Manager Jeugd en Sociaal Domein

j.dekker@hvdsg.nl
06-333 07 451

Hallo

Myra Illés

Manager Arbeidsloket / Personeelszaken

m.illes@hvdsg.nl
06-199 69 892

Hallo

Bas van de Kant

Adviseur

b.vandekant@hvdsg.nl
06-269 75 251

Hallo

Jessica Oude Sogtoen

Beleids- en projectmedewerker

j.oudesogtoen@hvdsg.nl
06-269 75 379

Hallo

Mark Mulder

Communicatiemedewerker

m.mulder@hvdsg.nl
06-338 00 162

Hallo

Danny van der Werff

Controller

d.vanderwerff@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Jacqueline van Popta

Office Manager

j.vanpopta@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Laura Jelsma

Secretariaat

l.jelsma@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Marieke Sanders

Secretariaat

m.sanders@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Ina Baarda

Financiele administratie

i.baarda@hvdsg.nl
050-870 01 00

Hallo

Tineke Maathuis

Loonadministratie

t.maathuis@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Egbert Bakker

Sportconsulent / Verenigingsadviseur

e.bakker@hvdsg.nl
06-269 75 403

Hallo

Siebren van der Molen

Sportconsulent

s.vandermolen@hvdsg.nl
06-421 15 233

Hallo

Jack Kamminga

Sportconsulent

j.kamminga@hvdsg.nl
06-269 75 422

Hallo

Andries Kooi

Sportconsulent / Coördinator bewegingsonderwijs

a.kooi@hvdsg.nl
06-269 75 272

Hallo

Bas Veldman

Sportconsulent

b.veldman@hvdsg.nl
06-238 27 897

Hallo

Erwin Bloeming

Sportconsulent / Verenigingsadviseur

e.bloeming@hvdsg.nl
06-515 18 826

Hallo

Joyce Rundervoort

Buurtsportcoach

j.rundervoort@hvdsg.nl
06-269 75 216

Hallo

Rick Abbas

Sportcoach

r.abbas@hvdsg.nl
06-460 17 727

Hallo

Aaldries Bijsma

Sportcoach

a.bijsma@hvdsg.nl
050-87 00 100

Hallo

Daniël Boekee

Buurtsportcoach / Beweegcoach

d.boekee@hvdsg.nl
06-306 56 852

Hallo

Ernst Bouwman

Sportcoach

e.bouwman@hvdsg.nl
06-105 72 916

Hallo

Jermain Briët

Sportcoach

j.briet@hvdsg.nl
06-319 29 694

Hallo

Bart Bruins

Buurtsportcoach

b.bruins@hvdsg.nl
06-830 92 268

Hallo

Bianca Bus

Projectmedewerker

b.bus@hvdsg.nl
06-575 98 477

Hallo

Sven van Delden

Sportcoach

s.vandelden@hvdsg.nl
06-252 99 096

Hallo

Marco Dijkstra

Sportcoach

m.dijkstra@hvdsg.nl
06-303 17 192

Hallo

Jens Dijkstra

Verenigingsadviseur

j.dijkstra@hvdsg.nl
06- 373 07 694

Hallo

Patrick Doddema

Sportcoach

p.doddema@hvdsg.nl
06-269 75 376

Hallo

Gerkina Doze

Beweegcoach

g.doze@hvdsg.nl
06-254 13 243

Hallo

Fanny van Eijden

Projectmedewerker / Coördinator Sportieve Gezonde Jeugd

f.vaneijden@hvdsg.nl
06-269 75 404

Hallo

Lianne Haaijer-Hartog

Sportcoach

l.hartog@hvdsg.nl
06-587 66 360

Hallo

Janienke Huiting

Sportcoach

j.huiting@hvdsg.nl
06-269 75 407

Hallo

Taco de Jong

Beweegcoach

t.dejong@hvdsg.nl
06-269 75 385

Hallo

Lonneke Jansen

Beweegcoach

l.jansen@hvdsg.nl
06-269 75 364

Hallo

Kjeld Kaiser

Sportcoach

k.kaiser@hvdsg.nl
06-381 18 081

Hallo

Carina Kamps

Buurtsportcoach

c.kamps@hvdsg.nl
06-831 46 307

Hallo

Willem Kluin

Sportcoach

w.kluin@hvdsg.nl
06-269 75 437

Hallo

Albert-Jan Kuipers

Buurtsportcoach / Beweegcoach

aj.kuipers@hvdsg.nl
06-537 67 896

Hallo

Marloes Leeman

Sportcoach

m.leeman@hvdsg.nl
06-190 09 995

Hallo

Eddy van der Let

Verenigingsadviseur

e.vanderlet@hvdsg.nl
06-212 18 777

Hallo

Maaike van Leusden

Sportcoach / Beweegcoach

m.vanleusden@hvdsg.nl
06-100 41 743

Hallo

Maxim Maring

Sportcoach

m.maring@hvdsg.nl
06-292 91 698

Hallo

Peter van der Molen

Verenigingsadviseur

p.vandermolen@hvdsg.nl
06-185 11 405

Hallo

Jitze Nicolai

Sportcoach

j.nicolai@hvdsg.nl
06-153 38 258

Hallo

Sven Oost

Sportcoach

s.oost@hvdsg.nl
06-410 86 114

Hallo

Kim Roukema

Sportcoach

k.roukema@hvdsg.nl
06-132 07 762

Hallo

Danny Schudde

Sportcoach

d.schudde@hvdsg.nl
06-199 19 743

Hallo

Tim Scholtens

Sportcoach

t.scholtens@hvdsg.nl
06-216 50 302

Hallo

Thijs Schuppert

Sportcoach

t.schuppert@hvdsg.nl
06-194 43 986

Hallo

Erik Sijsling

Buurtsportcoach

e.sijsling@hvdsg.nl
06-227 48 317

Hallo

Rik Smit

Sportcoach

r.smit@hvdsg.nl
06-269 75 370

Hallo

Anniek Tel

Sportcoach

a.tel@hvdsg.nl
06-269 75 283

Hallo

Lars van der Til

Sportcoach

l.vandertil@hvdsg.nl
06-214 83 851

Hallo

Dennis Verver

Buurtsportcoach

d.verver@hvdsg.nl
06-831 40 751

Hallo

Carolien Visser

Projectmedewerker

c.visser@hvdsg.nl
06-301 94 759

Hallo

Mark Vissers

Buurtsportcoach

m.vissers@hvdsg.nl
06-209 19 381

Hallo

Rianne Wessel

Sportcoach

r.wessel@hvdsg.nl
06-199 19 662

Hallo

Ramon Wolf

Sportcoach

r.wolf@hvdsg.nl
06-199 93 872

Hallo

Ellen Wollerich

Beweegcoach

e.wollerich@hvdsg.nl
06-269 75 208

Hallo

Arjen van Zanten

Sportcoach / Coördinator bewegingsonderwijs

a.vanzanten@hvdsg.nl
06-152 61 449

Hallo

Renieta Huizinga

Sportcoach

r.huizinga@hvdsg.nl
06-294 84 039

Hallo

Annet Smiers

Sportcoach

a.smiers@hvdsg.nl

Hallo

Nienke Werter

Sportcoach

n.werter@hvdsg.nl
06-3066644